Ksiegarnia Poltax.waw.pl - Strona główna księgarni
Szczęśliwa godzina!
Brak książek w szczęśliwej godzinie!

Zaglądaj do nas częściej i upoluj swoja SZCZĘŚLIWĄ GODZINĘ!!!
Współpracują z nami

Okazje.info.plNokaut.pl

Opineo.plPorównywarka Alejka.pl


Przesyłki dostarczają:

Poczta Polska

Firma Kurierska GLS

Paczkomaty 24/7Paczka w ruchu


Płatności online obsługuje:

Dotpay.pl


Nasze transakcje są bezpieczne:

Bezpieczne połączenie SSL 128

Czytaj więcej >>


Sposoby i termin zapłatyHEADING_TITLE


Sposoby zapłaty za zamówienie

Sposoby płatności

Oferujemy różne formy płatności za złożone zamówienie:
- przelewem zwykłym na konto księgarni,
- przelewem elektronicznym za pomocą bezpiecznych płatności online DotPay.pl w tym płatność kartami kredytowymi o płatniczymi,
- płatność za pobraniem (przy odbiorze),
- zapłata gotówką lub kartą płatniczą bądź kredytową podczas odbioru osobistego w siedzibie księgarni.

Przelew zwykły na konto bankowe księgarni

Jeżeli założyłeś konto to w każdej chwili będziesz mógł się zalogować i pobrać druczek wpłaty gotówkowej (do czasu kiedy zamówienie będzie posiadało status nieopłaconego).

Niezależnie od powyższego poniżej podajemy dane do przelewu oraz numer rachunku bankowego, na który należy dokonywać wpłat w przypadku wyboru formy płatności "wpłata na konto":

Poltax s.c. ul. Obozowa 82a/17, 01-434 Warszawa
ING Bank Śląski: PL98 1050 1041 1000 0092 3314 2638 (SWIFT: INGBPLPW)

W tytule płatności prosimy wpisywać: numer zamówienia oraz imię i nazwisko osoby zamawiającej.

Na życzenie Klienta przeliczymy wartość złożonego zamówienia na EURO lub inną walutę oraz podamy numer konta do wpłat walutowych. Więcej o formach zapłaty dla Klientów z zagranicy znajduje się na tej stronie >>

Płatność za pobraniem (przy odbiorze)

Jeśli wybierzesz tę formę płatności, za przesyłkę zapłacisz gotówką przy odbiorze listonoszowi lub kurierowi,

W przypadku wyboru dostawy do Paczkomatu - za pomocą karty płatniczej lub przelewem PayByLink bądź gotówką w najbliższym oddziale Inpostu. Przeczytaj jak odebrać przesyłkę pobraniową w Inpost >>

Płatność za pobraniem dotyczy wyłącznie zamówień z wysyłką na adres znajdujący się na terenie Polski

Maksymalna wartość płatności przy odbiorze wynosi 5.000,00 zł.

Płatności online DotPay.pl

Za zamówienie można również zapłacić za pomocą przelewu elektronicznego w systemie bezpiecznych płatności online DotPay.pl. Po stworzeniu i akceptacji zamówienia zostaniesz przekierowany na bezpieczne strony serwisu DotPay.pl, gdzie wybierzesz wygodną dla siebie formę płatności online. Po dokonaniu płatności i pomyślnej autoryzacji przez serwis DotPay.pl, status Twojego zamówienia w księgarni zmieni się na "Realizowane" a my natychmiast przystępujemy do kompletowania Twojego zamówienia.

DotPay realizuje płatności za pośrednictwem kart płatniczych, szybkich transferów i przelewów online (zdecydowana większość banków), płatności mobilnych i gotówkowych np. na poczcie lub w kasie sklepu.

Aktualna lista dostępnych opcji płatności online oferowanych przez firmę Dotpay.pl znajduje się na tej stronie >>.

Jakimi kartami mogę dokonać płatności w serwisie DotPay.pl?

W serwisie DotPay można dokonać płatności kartami płatniczymi: Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, Diners Club, JCB, MasterCard Mobile.

W przypadku kart Visa Electron płatność możliwa tylko w przypadku gdy bank wystawca karty akceptuje zapłatę przez internet. Płatności w serwisie DotPay.pl możesz dokonać przy użyciu kart tradycyjnych (wyżej wspomnianych - tych, którymi płacisz w sklepie) lub za pomocą kart wirtualnych (wydawanych przez banki tylko do transakcji internetowych).

W jaki sposób mogę dokonać płatności kartą płatniczą za usługę?

Po sfinalizowaniu zamówienia w Księgarni Internetowej Poltax.waw.pl zostaniesz przeniesiony na bezpieczne strony serwisu DotPay.pl (szyfrowane 256 bitowym protokołem SSL). W formularzu płatności wyświetlone zostaną Twoje dane podane podczas rejestracji.

System zapyta także o numer karty płatniczej (dane te posłużą jedynie do weryfikacji płatności DotPay.pl i nie zostaną nigdzie zapisane). Po Twojej akceptacji informacje zostaną wysłane szyfrowanym połączeniem do centrum autoryzacji kart płatniczych.

Jeżeli nie pomyliłeś się przy wprowadzaniu informacji, na Twojej karcie są wystarczające środki pieniężne, a karta nie jest zastrzeżona w systemie bankowym to otrzymasz na adres e-mail, który podałeś w formularzu potwierdzenie autoryzacji.

Podczas całego procesu nikt, także pracownicy DotPay.pl i pracownicy księgarni nie zobaczą informacji o Twojej karcie płatniczej.

Skąd mogę mieć pewność, że nikt niepowołany nie pozna numeru mojej karty płatniczej?

Dane o transakcji przesyłane są szyfrowanym połączeniem bezpośrednio do centrum autoryzacji kart kredytowych. Nie może ich więc "podejrzeć" nikt niepowołany. Nie mają do nich dostępu tak pracownicy systemu DotPay.pl, jak i Księgarni internetowej. Z centrum autoryzacji kart płatniczych przychodzi jedynie potwierdzenie, że zadeklarowana płatność może być dokonana. Księgarnia otrzymuje tę informacje za pośrednictwem systemu DotPay.pl.

Bezpieczeństwo płatności przez DotPay.pl jest najważniejsze.

Dotpay.pl to najbezpieczniejszy system obsługi płatności online. Stosowanie najnowszych technologii i rygorystycznych procedur sprawia, że Dotpay.pl jest uznawany za najlepszy serwis obsługujący transakcje płatnicze online sklepów internetowych. Zobacz więcej....

Termin zapłaty

Jeżeli wybrano formę zapłaty z góry (przelew tradycyjny lub za pomocą płatności online Dotpay.pl) to na Państwa wpłatę będziemy oczekiwać 7 dni kalendarzowych, licząc od chwili złożenia zamówienia. Po upływie tego terminu zamówienie zostanie anulowane. Jeżeli nie mogą Państwo zapłacić w tym terminie to prosimy o kontakt w tej sprawie - w uzasadnionych przypadkach możemy wydłużyć termin oczekiwania na wpłatę.

Za datę zapłaty uznaje się datę uznania rachunku bankowego księgarni.

W razie braku zapłaty pełnej ceny w terminie lub po wyznaczeniu dodatkowego terminu anulujemy zamówienie, o czym zawsze informujemy Klienta. Jeżeli zapłacono część ceny to zwracamy wpłaconą kwotę.

Sposób zapłaty zamówień z wysyłką za granicę

Nie przewidujemy możliwości przesyłania zamówień za granicę w formie przesyłki pobraniowej, co oznacza że realizacja zamówienia z wysyłką za granicę rozpocznie się dopiero po opłaceniu z góry zamówienia przez Klienta.

Zamówienia z wysyłką za granicę mogą być opłacane:

a) zwykłym przelewem na rachunek bankowy Sklepu
b) za pośrednictwem systemu transakcyjnego płatności online Dotpay.pl
c) kartą płatniczą lub kredytową.

Na życzenie Klienta przeliczymy wartość zamówienia na EURO lub inną walutę oraz podamy dedykowany numer konta do wpłaty walutowej. Do przeliczenia zostanie przyjęty kurs zakupu EURO lub innej waluty w banku Sprzedawcy (mBank) z dnia dokonania przeliczenia.

Więcej informacji dla osób dokonujących zakupu/zapłaty z zagranicy lub zamawiających za granicę znajduje się na tej stronie.


Kontynuuj
Kontakt

Telefony kontaktowe:


tel./fax. +48 22 632 38 38
Mobile: + 48 665 705 444

(pn. - pt. 9.00 do 17.00)

Live chat z Biurem Obsługi
(pn. - pt. 9.00 do 17.00)


Dyżurni konsultanci

Nr GG: 42470092 porozmawiajikona gg
Nr GG: 7738446 porozmawiajikona gg
Kto jest online
Aktualnie jest 17 gości i 
1 Zarejestrowanych Klientów online.
Znajdź nas na
Facebooku
Osiągnięcia
Księgarnia Poltax.waw.pl trzeci raz z rzędu w rankingu TOP 10 najlepszych księgarń internetowych w Polsce!

podium
Podobnie jak w ubiegłym roku Księgarnia Poltax.waw.pl kolejny raz znalazła się w pierwszej dziesiątce sklepów najlepiej ocenianych w dziale książki! więcej

Miło nam poinformować,
że Księgarnia Poltax.waw.pl uzyskała certyfikat "Super Sprzedawcy"

logo_super
Certyfikat "Super Sprzedawcy" przyznawany jest przez portal aukcyjny Allegro.pl.
więcej

  poniedziałek, 25 marzec 2019  
Copyright © 2007-2019 Poltax
Projekt i wykonanie: Direktorek03
Modified, Powered and Scripted by Webmaster
czas generowania strony: 1,2061 s